+372 6276050
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Katrin Henno ja Neeme Raud

“RÄÄGIME LÕUNA-AAFRIKAST” – 17.11.2018 KUKU RAADIOS
“Miks Lõuna-Aafrika? Esimesel reisil istusime Stellenboschi lähedal ühes veinimõisas ühe veinimeistriga, kellest on tänaseks saanud peaaegu minu hea sõber. Vaatasime kuidas päike loojub. Ühel poolel viinamarjaistandused, teisel imeilus lauamägi.Veiniklaasi taga ütles ta, et õhtuti meenutab ta oma kadunud vanaisa, kes ütles alati, et kardab surma, sest paradiisis ei saa olla nii ilus kui Lõuna-Aafrikas.” Nii ütles Katrin Henno AirToursist KUKU Taskuhäälingu saates, kus Neeme Raua saatekülaliseks oli veel Johannesburgis elanud Postimehe ajakirjanik Heelia Sillamaa. Kuula alates 16.30!
Kuula saadet SIIT!


 

 

Kristiina Kõll-Grünberg

ELAMUSTE JAHIL LÕUNA-AAFRIKAS – AJAKIRI “SPORT” DETSEMBER 2018

Kärt Radik AirTours Estoniast: Oktoobris külastasin kahenädalase reisi jooksul poliitiliselt vastuolulist, kuid looduse poolest ääretult mitmekesist Lõuna-Aafrika Vabariiki (LAV), mida piiravad põhjas Namiibia, Botswana, Zimbabwe ja Mosambiik ning lõunas India ja Atlandi ookean.
Tänu suurepärasele kliimale ja loodusele pakub musta mandri kõige lõunapoolsem riik erakordseid elamusi nii turistile kui ka elamuste otsijale. Turistide nimel unustavad valged ja mustad oma igapäevased erimeelsused ja nii oli ka minu pikal reisil bussijuhiks kohalik must ja reisisaatjaks valge mees. Eestist oli rühmaga kaasas mitmeaastase Lõuna-Aafrika reisikogemusega Air Tours Estonia rühmajuht Katrin Henno, kes on veendunud, et just Lõuna-Aafrikas on musta mandri kõige mitmekülgsem loodus, kõige rohkem võimalusi sportlikult aega veeta, ning näha ja kogeda ühel reisil nii värvikat loomariiki kui ka kultuuride põimumist…
Loe ajakirja “SPORT” veebist