+372 6276050
[wpdreams_ajaxsearchlite]

IGATSED SPORTLIKKU PUHKUST SOOJAL MAAL? SIIS OOTAB SIND GRAN CANARIA!

Gran Canaria, kus oma avastusretkede ajal peatus ka Christopher Columbus, pakub mõnusalt mahedat kliimat aasta läbi. Ümbritsetuna merest, on õhk puhas ning kuuludes Hispaania koosseisu, atmosfäär mõnusalt tuttav ning toit harjumuspärane. Aasta keskmine kõrgeim temperatuur küündib 25. ning madalaim 18. kraadini. Soojem on saare lõunaosas, kus paiknevad lõputud liivarannad ning on palju erinevaid võimalusi veespordi harrastamiseks. Gran Canaria rannajoon on ca 250 km pikk ning saare keskosas asuv kõrgeim tipp Pico de las Nieves ulatub 1949 meetrini merepinnast. Selle ümber jääb lõputu avastamisruum matkajatele ning maastikuratturitele.
Loe artiklit ajakirja “SPORT” veebist

REISIMINE JA TERVIS. MIDA SILMAS PIDADA? – 15.07.2019 TERVISETREND

Suvel reisivad inimesed kahtlemata rohkem kui mõnel muul aastaajal. Kahjuks ei suju alati kõik nii nagu soovitud, sest tervisemured võivad tabada meid ka kaugel maal viibides. Juhtumeid on oma 25-aastasest reisibüroos töötamise kogemuste pagasist näiteks tuua ka Katrin Hennol AirTours Estoniast:„Terviseprobleeme tuleb reisil väga sageli ette. Tegu ei pea olema ekstreemse juhtumiga, piisab tavalisest kõhuhädast või päikesepõletusest. Need on väikesed asjad, mille puhul võid apteegist esmaabi leida, aga kui kindlustus taskus, siis on kõik kordades mugavam,“ selgitab Henno.
Nagu eeltoodust järeldada, siis peaks reisikindlustuse (mis katab ka terviseprobleemid) sõlmimine reisile minnes olema elementaarne. „Reisikindlustus on vajalik reisil ja enne reisi juhtuvate ootamatuste korral,“ ütleb Katrin…
Loe artiklit SIIT

 

ELAMUSTE JAHIL LÕUNA-AAFRIKAS – AJAKIRI “SPORT” DETSEMBER 2018

Kärt Radik AirTours Estoniast: Oktoobris külastasin kahenädalase reisi jooksul poliitiliselt vastuolulist, kuid looduse poolest ääretult mitmekesist Lõuna-Aafrika Vabariiki (LAV), mida piiravad põhjas Namiibia, Botswana, Zimbabwe ja Mosambiik ning lõunas India ja Atlandi ookean.
Tänu suurepärasele kliimale ja loodusele pakub musta mandri kõige lõunapoolsem riik erakordseid elamusi nii turistile kui ka elamuste otsijale. Turistide nimel unustavad valged ja mustad oma igapäevased erimeelsused ja nii oli ka minu pikal reisil bussijuhiks kohalik must ja reisisaatjaks valge mees. Eestist oli rühmaga kaasas mitmeaastase Lõuna-Aafrika reisikogemusega Air Tours Estonia rühmajuht Katrin Henno, kes on veendunud, et just Lõuna-Aafrikas on musta mandri kõige mitmekülgsem loodus, kõige rohkem võimalusi sportlikult aega veeta, ning näha ja kogeda ühel reisil nii värvikat loomariiki kui ka kultuuride põimumist…
Loe artiklit ajakirja “SPORT” veebist

Katrin Henno ja Neeme Raud

“RÄÄGIME LÕUNA-AAFRIKAST” – 17.11.2018 KUKU RAADIOS
“Miks Lõuna-Aafrika? Esimesel reisil istusime Stellenboschi lähedal ühes veinimõisas ühe veinimeistriga, kellest on tänaseks saanud peaaegu minu hea sõber. Vaatasime kuidas päike loojub. Ühel poolel viinamarjaistandused, teisel imeilus lauamägi.Veiniklaasi taga ütles ta, et õhtuti meenutab ta oma kadunud vanaisa, kes ütles alati, et kardab surma, sest paradiisis ei saa olla nii ilus kui Lõuna-Aafrikas.” Nii ütles Katrin Henno AirToursist KUKU Taskuhäälingu saates, kus Neeme Raua saatekülaliseks oli veel Johannesburgis elanud Postimehe ajakirjanik Heelia Sillamaa. Kuula alates 16.30!
Kuula saadet SIIT!