info@airtours.ee

+372 6276050

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Elamumess 2023 Loviisa, Soome

1 päev/Individuaalpakett alates 38€
07.07.2023-06.08.2023
1 päev/Individuaalpakett alates 38€

1966. aastast Soomes korraldatav ELAMUMESS meelitab igal aastal rohkelt ka eestlaseid kohale, keda huvitab elamuehitus, aiaplaneerimine ja sisekujundus. Messile on oodatud nii kogenud tegijad, aga ka täiesti algajad. Head nõu ja näpunäiteid ning inspiratsiooni leiavad sealt kõik.
Messi koduleht: https://www.asuntomessut.fi/loviisa-2023

Mess toimub igal aastal erinevas Soome linnas, sel korral Helsingist umbes 100 km kaugusel Kotka suunas, Loviisas. Messiala paikneb Kuningattarenranta piirkonnas, kust avanevad kaunid vaated üle Loviisa lahe asuvale ajaloolisele 18. sajandil rajatud linnale, kust võib imetleda nii Soome mõisate omanäolist arhitektuuri, puitehitisi, nautida lõunat mõnes kaldapealses kohvikus või restoranis, aga külastada ka koduloo muuseumi.

Mess on avatud kuu aega, juuli algusest augusti alguseni kui väga paljudel siin- ja sealpool Soome lahte on puhkused. Sellepärast tasub Soome kohe mitmeks päevaks minna ja koos perega. Teele jäävad maaliline Porvoo linnake ning kui aega on, võib pärast messikülastust põigata ka imeilusa vanalinnaga Haminasse, mis meenutab meie Haapsalut ning merepealinna Kotkasse.

Pakume nii individuaalseid laevapileteid kui autopakette ning broneerime ka sobivad hotellid.

Lisainfo: info@airtours.ee