info@airtours.ee

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Monte Rosa suusareis

7 ööd / alates 1090€
25.02 – 03.03.24 *KOOLIVAHEAEG*
7 ööd / alates 1090€

Monte Rosa on Alpide hästihoitud saladus, mis oma tasemelt ei jää alla Euroopa parimatele suusakeskustele. Euroopa kõrguselt teise, Monterosa mäemassiivi jalamil avanevad hingematvad vaated. Monte Rosa keskus on väga populaarne kohalike seas, siin on ideaalsed võimalused off-piste sõitjatele, olematud tõstukijärjekorrad ning rajad on heas korras päeva lõpuni. Alagna, autentne ja rustikaalne mägiküla, kus ka meie peatume, pakub häid restorane ja on itaallaslikult külalislahke. Lühike transfeer lennujaamast!

Reisiinfo

 • Air Baltic lennud (Tallinn-Riia-Malpensa)

25.02 Tallinn-Riia 0855 0945
25.02 Riia-Milan Malpensa 1140 1325
03.03 Milan Malpensa-Riia 1405 1745
03.03 Riia-Tallinn 1950 2040

 • Bussitransfeer Milano Malpensa-Alagna 110 km
 • Majutus Alagna suusaküla keskuses
 • Mäeinfo allpool pärast hotelliinfot


Lisainfo ja broneerimine: info@airtours.ee

MAJUTUS:
Casa Smitt Residents
Mirtillo Blu apartmendid
Hotell Cristallo***
Alagna Mountain Resort & Spa****

CASA SMITT RESIDENTS 
100-aastase ajalooga uhke Alagna keskuses asuv hotell on ümbritsetud mägedest ning asub vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Alagna-Pianalunga tõstukist, mis ühendab Alagnat Gressoney ja Champoluci suusakeskustega. Hotellis on wifi, apartmentides on parkettpõrandad, rõdu, istumisnurk, täisvarustusega köök ning privaatne vannituba/wc. Pesupesemise ruum on ühiskasutatav. Apartmendid sobivad nii peredele kui sõpruskondadele.

APARTMENDID 5-le inimesele:
Appartemento PARROT – 5 magamiskohta, 65 m2, 2 magamistub (DBL ja TRP), suur köök, suur rõdu, vannituba, mikrouun, SAT-TV, wifi (broneeritud)
Appartemento MUD – 5 magamiskohta, 65 m2, 2 magamistuba (DBL ja TRP), suur köök, suur rõdu, vannituba, mikrouun, SAT-TV, wifi (broneeritud)
Appartemento ZUMSTEIN – 5 magamiskohta, 65 m2, 2 magamistuba (DBL ja TRP), köök-söögituba, suur rõdu, vannituba, mikrouun, SAT-TV, wifi (broneeritud)

APARTMENT 4-le inimesele:
Appartemento DUFOUR – 4 magamiskohta, 65 m2, 2 magamistuba (DBL ja TWIN), köök-söögituba, suur rõdu, vannituba, mikrouun, SAT-TV, wifi (broneeritud)

Hind 1090 €/inimene 4-5 inimese apartmentides.
Hind 1190 €/inimene 2-inimese apartmentis.


MIRTILLO BLU APARTMENDID 
Uus ja väga stiilne aparthotell Alagna suusakülas asub liftidest umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Toad on kaasaegsed ja väga avarad, tubades on täisvarustusega köök, söögilaud, lameekraaniga televiisor, vannituba/wc ja wifi. Umbes 60 m2 kahe magamistoa ja elutoaga apartmendid mahutavad 4-6 inimest. 30 m2 ühetoalised stuudio tüüpi apartmendid mahutavad 2-3 inimest.

2 inimest stuudios 1410 €
3 inimest stuudios 1235 €
4 inimest 2-magamistoaga apartmendis 1245 €
5 inimest 2-magamistoaga apartmendis 1190 €
6 inimest 2-magamistoaga apartmendis 1160 €

HOTEL CRISTALLO***
Pea 100 aastat vana elegantne hoone Alagna suusaküla keskel on juba aastakümneid hotellina tegutsenud. Kõik toad on hiljuti renoveeritud ning võimalus on valida nii kaheste tubade kui peretubade vahel, kuhu mahub kuni 4 inimest. Maitsvat hommikusööki pakutakse rootsi lauas, hotellis on ka väike spaaala pisikese soome sauna ja basseiniga. Suusaliftid jäävad umbes 200 meetri kaugusele, poed ja restoranid on samuti lähedal.
Hind kaheses toas/1450 € inimese kohta*
Hind kolmeses toas/1350 € inimese kohta*
Hind neljases toas/1310 € inimese kohta*
* Kõik hinnad sisaldavad hommikusööki

ALAGNA MOUNTAIN RESORT & SPA****
Umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Alagna suusaküla kõige moodsam, avaram ja ilusam hotell. Hoone ehitamisel on järgitud vanu traditsioone, kõik toad on ruumikad ja maitsekalt sisustatud. Hotellis asub wellness keskus mitme sauna, välis- ja sisebasseiniga. Lisaks rikkalikule hommikusöögile pakutakse ka pärastlõunast buffeed kohalike delikatessidega, mis sisaldub hinnas.
Hind alates 1690 € alates/ inimene

REISITINGIMUSED:

 • Paketi hind sisaldab lennupileteid, lennujaama makse, äraantavat pagasit, lennujaama transfeere, majutust, linna turismimaksu ning rühmajuhi teenuseid.
 • Lisatasu eest suusapagas lennukis, suusavarustuse rent, mäepiletid, suusakapid tõstukite kõrval ning reisikindlustus, mis sisaldab ohtliku harrastuse kaitset.
 • Ettemaks 250€ (täiskasvanud&lapsed) tuleb tasuda broneerimises talates kolme päeva jooksul. Ülejäänud summa hiljemalt 24.01.2024.

 • Reisi tühistamisel üle kuu aja enne reisi jääb ettemaks 250€ bürookulude katteks.
 • Reisi tühistamisel 1 kuu kuni 2 nädalat on trahv 50% reisi maksumusest.
 • Reisi tühistamisel 2 nädalat kuni reisi alguseni on trahv 100% reisi maksumusest.
 • Reisi ärajäämisel meist sõltumata põhjustel tagastatakse kogu reisimaksumus miinus 50 € bürookulude katteks.
 • NB! Rangelt soovituslik on reisitõrke vormistamine ning seda soovitame teha reisi broneerimisel.

Monte Rosa Alagna

Pennini mäeahelik Lääne-Alpides asub Edela-Šveitsi ja Loode-Itaalia piiril ning seal asub 10 Alpide kõrgemat tippu kaheteistkümnest (ülejäänud kaks kuuluvad Mont Blanci massiivi). Monte Rosa on suur liustikuga kaetud massiiv Pennini Alpides, mille kõrgeim tipp, Monte Rosa (Dufourspitze) 4663 m, on kõrguselt teine Euroopas. Kõrgeid mägesid lahutavad pikad ja kitsad orud. Monte Rosa suusapiirkond ühendab endas kolme oru – Valle d’Ayas’i, Valle di Gressoney ning Valsesia suusaradu. Trasside kõrgused on kuni 3550 m. Suusahooaeg algab detsembri alguses ja kestab aprilli keskpaigani. Ligi 200 km radu ja 3 suurt nõlva (Alagna, Gressoney ja Champoluc) on omavahel suusagondlitega ühendatud ja sõidetavad kõik ühe mäepiletiga.

MONTE ROSA SUUSAKESKUSE INFO – https://www.visitmonterosa.com/en/
ALAGNA SUUSAKÜLA INFO – https://www.alagna.it/en/blog/alagna-ski-village/

HINNAD – https://www.skilife.ski/en/skipass/rates/multi-day-consecutive-days/

Küla kõrgus (Alagna) 1154 m
Kõrgeim lift 3275 m
Laskumisradu kokku umbes 180 km
Musti radu 18 km
Punaseid radu 118 km
Siniseid radu 47 km