info@airtours.ee

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Obertauerni suusareis – 2 viimast kohta!

7 ööd / viimased 2 kohta 1150€
24.02 – 02.03.24 *KOOLIVAHEAEG*
7 ööd / viimased 2 kohta 1150€

Reisiinfo:

 • Air Baltic lennud (Tallinn-Salzburg-Tallinn)
 • Bussitransfeer Salzburg-Obertauern 100 km
 • Majutus Obertauerni suusaküla keskuses


Lisainfo ja broneerimine: info@airtours.ee

OBERTAUERN on kaasaegne ja täiesti teadlikult suusakülaks ehitatud kuurort. Kõik korralikuks suusapuhkuseks vajalik – poed, restoranid, baarid, klubid on mugavalt käe-jala juures. Afterski on austriapäraselt meeleolukas.

Suusapiirkond koosneb Obertauerni ja Grosseck-Speierecki nõlvadest, kus kehtib ühine tõstukipilet. Rajad (100 km) kulgevad mugavalt ringjalt ümber küla ja ei ole väga pikad. Lihtne orienteeruda. Varajased ärkajad saavad nautida puutumatut lund. Gamsleitenspitzi tipust (2357 m) alguse saavad põhjanõlvad on tõeliselt järsud ja adrenaliinisõprade lemmikud. Kaks korda nädalas on suusatamiseks-lauatamiseks avatud ka õhtune valgustatud suusarada.

Soovitame sõita ka Grosseck-Speiereck suusapiirkonda (50 km radu), kuhu saab tasuta suusabussiga, kõigest 15-minutilise bussisõidu kaugusel. Siin saab nautida pikki metsavahelisi laskumisi alla orgudesse ja jagub tegevust igal tasemel sõitjale. Radu on pikkadest sinistest kuni järskude mustadeni. Nõlvadel on tavaliselt vähe rahvast ja puuduvad tõstukijärjekorrad.

Obertauerni suusakuurordi plussideks on erineval tasemel rajad nii suusatajatele kui lauduritele, kiired ja moodsad tõstukid, lumegarantii, ilus ja šarmantne suusaküla, elav afterski

SUUSAKÜLA ja LIFTIPILETID

Hotel Grünwaldkopf***
Hotell asub otse Tauernrunde sissepääsu juures, Grünwaldkopfbahn/Skibrücke 2 ja teiste liftide, suusalaenutuste, spordipoodide ja suusakoolide vahetus läheduses. Toad on hubased ja avarad ning lõõgastuda saab saunas. Hommikusööki pakutakse rootsi lauas ning hotellis on avatud ka baar.
Kahekohalistele tubadele lisaks on võimalik majutuda ka kuni neljakohalistes peretubades.

Paketihind inimese kohta kaheses toas 1150 €
Kahe inimese toad osalise rõduga on 20-25 ruutmeetrit suured. Toas on lai voodi ning vannituba kas dušši või vanniga.
Majutuse hind sisaldab hommikusööki.

REISITINGIMUSED:

 • Paketi hind sisaldab lennupileteid, lennujaama makse, äraantavat pagasit, lennujaama transfeere, majutust, linna turismimaksu ning rühmajuhi teenuseid.
 • Lisatasu eest suusapagas lennukis, suusavarustuse rent, mäepiletid, suusakapid tõstukite kõrval ning reisikindlustus, mis sisaldab ohtliku harrastuse kaitset.
 • Ettemaks 250€ (täiskasvanud&lapsed) tuleb tasuda broneerimises talates kolme päeva jooksul. Ülejäänud summa hiljemalt 24.01.2024.
 • Reisi tühistamisel üle kuu aja enne reisi jääb ettemaks 250€ bürookulude katteks.
 • Reisi tühistamisel 1 kuu kuni 2 nädalat on trahv 50% reisi maksumusest.
 • Reisi tühistamisel 2 nädalat kuni reisi alguseni on trahv 100% reisi maksumusest.
 • Reisi ärajäämisel meist sõltumata põhjustel tagastatakse kogu reisimaksumus miinus 50 € bürookulude katteks.
 • NB! Rangelt soovituslik on reisitõrke vormistamine ning seda soovitame teha reisi broneerimisel.