info@airtours.ee

+372 6276050

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Serfausi suusareis (välja müüdud)

7 ööd / 1190 €
25.02 – 04.03 *KOOLIVAHEAEG*
7 ööd / 1190 €

Serfaus on ilus kompaktne suusaküla, mis sobib nii algajatele kui edasijõudnutele! Suusapiirkond laiub üle mitme mäeaheliku ning ühendab kolm suusaküla: Serfaus, Fiss ja Ladis. Enamik suusaradu kõrgub üle 2000 meetri, mis garanteerib piisavad lumeolud. Madalamatel nõlvadel on suusarajad kaetud vajadusel kunstlumega. Lumepargid asuvad Serfausis ja Fissis. Mägedes leidub palju toredaid ja sümpaatseid kohvikuid ja restorane, samuti on olemas avatud terassid päikesetoolidega. Serfaus sobib väga hästi lastega peredele, sest siin leidub Austria suurim suusakool ja spetsiaalne laste lumelinnak.

Kord nädalas on võimalik osa saada Alpide ühest suurejoonelisemast õhtusest suusashowst ning valgustatud rajal suusatada-lauatada-kelgutada. Positiivsete külgede pealt tasub rõhutada seda, et autoliiklus praktiliselt puudub ning tõstukini viib peatänava all õhkpatjadel liikuv väike metroo. Kõrvuti moodsate hotellidega võib külast leida sajandeid vanu päikese käes praguliseks põlenud ajaloolisi hooneid.

Reisiinfo

  • Air Baltic lennud Tallinn-München-Tallinn
  • Bussitransfeer München-Serfaus
  • Valitud majutus Serfaus-Fiss-Ladis suusapiirkonnas
  • Rühmajuhi teenused

Lisainfo ja broneerimine: info@airtours.ee
Hotel Garni Venier****

Hotell asub Serfausi keskuses, kust suusaliftini on loetud meetrid. Tegu on hubase ning heal tasemel perehotelliga. Toad on kõigi mugavustega, wifi ühendus on tasuta. Osadesse tubadesse saab paigutada kuni kaks lisavoodit. Buffee hommikusöök. Hotellis on soome saun ning infrapunasaun.
Reisipaketi hind 1290 eurot/inimene

Haus Winkl

Sümpaatne ja autentne majutus Serfausi suusaküla keskel ning lühikese jalutuskäigu kaugusel suusaliftidest. Hotellis pakutakse suurepärast hommikusööki, tubades on wifi ühendus.
Reisipaketi hind 1190 eurot/inimene.

Broneerimisel tuleb tasuda ettemaks 250 eurot, ülejäänud summa 1 kuu enne reisi, 24.01.2023.
Hind sisaldab lennupileteid, lennujaama makse, äraantavat pagasit, lennujaama transfeere, majutust, hommikusööki, linna turismimaksu ning rühmajuhi teenuseid.
Lisatasu eest suusapagasi vedu, reisikindlustus, suusavarustuse rent, mäepilet.