info@airtours.ee

+372 6276050

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Val Thorens suusareis

7 ööd/alates 1290€
03.02-10.02.2024
7 ööd/alates 1290€


* Otselend Tallinnast Genfi
* Mugav transfeer lennujaamast suusakülla (200 km)

Info ja broneerimine: info@airtours.ee

Rajumaid suusakohti Prantsusmaal, 600 km ettevalmistatud radu ja võrratud off-piste võimalused.
Viiekordne maailma parim suusakuurort !

Val Thorens asub 2300 m kõrgusel 3 Oru tipus olles seega kõige kõrgemal paiknev Euroopa suusakuurort. 3 Orgu ei ole aga midagi muud, kui maailma suurim tõstukitega ühendatud suusapiirkond. Lumi on Val Thorensis garanteeritud novembrist maini ja seal ei leia mingit vabandust mitte minna suusatama. 3 Oru suusapiirkond pakub 600 km tähistatud radu ühe suusapassiga, mitu suusa- ja lumelaua parki ning lugematul arvul off-piste võimalusi.

Peale kõige selle on Val Thorens üks lõbusaima ja metsikuima ööeluga koht kogu alpides ning seal ei ole kunagi igav. Asjata ei ole Val Thorensi teine nimi “Ski-biza”. Linnas on hulgi häid baare ja After-Ski kohti nagu Saloon Bar, El Gringo ja Tango, peale baaride sulgemist elava muusikaga ööklubid Malaysia ja Underground.

Kui ilmaolud on liiga karmid, et suusatama minna, saab aega veeta Val Thorensi südames asuvas spordikeskuses, mis on ainulaadne terves Euroopas. 9000 m3 suuruses spordihallis saab mängida tennist, squashi, lauatennist, sulgpalli, jalgpalli, võrkpalli, rulluiskudel hokit jne. Tervisekeskuses on ujula, mullibasseinid, soome- ja türgi saun, solaarium. Ka lastega peredele on mõeldud. Kolmekuuseid ja vanemaid lapsi on võimalik jätta kasvatajate hoole alla. Kohapeal on kaks lasteküla.

Kui otsite Val Thorensist prantsuse hõngu, siis vaevalt et seda sealt leiate. Val Thorens on koht Euroopa tipus, kus kogunevad suusa- ja lumelauafännid üle terve maailma !