+372 6276050
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

See kultuurireis haarab nii Põhja-Portugali, kui Põhja-Hispaania, õigemini Hispaania loodeosa, kuulsa Santiago de Compostella piirkonna kus lõpevad palverännakud, aga kus on ka omamoodi Euroopa serv Atlandi ookeani ääres.

/ reisija

Dominikaan on hispaaniakeelne riik Kariibi meres, mis on ideaalne koht puhkamiseks - painduvad palmid, kriitvalged liivarannad, imekaunid võimsad kosed, troopilised vihmametsad, eksootiline meeleleahutus ja sõbralikud inimesed.

/ reisija

Lõuna - Aafrika on väga kirju ajaloo ja kultuuriga riik, kus on ajalooliselt segunenud väga erinevad rahvused ja kultuurid.Vapustavalt kaunis loodus, palju loomi, mõnus kliima, rahakotisõbralik hinnatase ja äärmine külalislahkus.

3350€ / reisija

Selle suve linnapuhkuse hitt  on UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv Ukraina lääneosas asuv Lviv. Lviv sobib imehästi lühikeseks linnapuhkuseks. Sõbralikud kohalikud, trendikad kohvikud ja baarid, kus pakutakse maitseelamusi ka kõige nõudlikumatele klientidele ning lisaks vanalinn, mis pakub midagi erilist neile, kes soovivad tunnetada selle linna õhustikku […]

390€ / reisija