+372 6276050
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Andorra suusareis 20.-27.2.2021

1190€ alates reisija

Andorra La Vella ei ole üks paljude seast, tegu on väga erilise suusapiirkonnaga, kus on võimalik veeta unistuste suusapuhkus.
Kõrged mäed, head lumeolud, moodsad tõstukid, olematud sabad, sõbralikud inimesed, suurepärased restoranid, veekeskused ning tax-free tsoon teeb reisist meeldejääva seikluse.

◊ LENNUD (Air Baltic):
20.02 Tallinn-Barcelona (läbi Riia)
27.02 Barcelona-Tallinn (läbi Riia)
◊ Bussitransfeer Barcelona-Andorra La Vella 200 km
◊ Majutus Andorra La Vella keskuses 
◊ Mäeinfo allpool pärast hotelliinfot

LISAINFO JA BRONEERIMINE: 
info@airtours.ee

HOTELL CENTRIC ATIRAM
Hotell asub Andorra la Vella keskuses peatänaval Meritxell, kus on rohkelt suurepäraseid restorane, baare ning tax-free poode. Kuulsast Caldea Thermal Spaast jääb hotell vaid 600 meetri kaugusele. Hotell on moodsa arhitektuuriga, toad avarad ja värsked ning hommikusöök rikkalik. Tubades on vannituba/wc, föön, küte, konditsioneer, lameekraaniga televiisor ja minibaar. Samuti on hotellis rahvusvahelise köögiga restoran ja veinikelder.

MAJUTUS HIND INIMESE KOHTA
Centric Atiram 1190 €

◊ NB! Teised hotellid või apartmendid tellimisel – saada meile oma soovid (inimeste arv, toitlustuse soov -hommiku- ja/või õhtusöök)
◊ Hind sisaldab lennupileteid, lennujaama makse, äraantavat pagasit, lennujaama transfeere, majutust koos hommikusöögiga, linna turismimaksu ning rühmajuhi teenuseid.
◊ Lisatasu eest mäepiletid ning reisikindlustus, mis sisaldab ohtliku harrastuse kaitset.
◊ Ettemaks (täiskasvanud 200, lapsed kuni 18a. 100) tuleb tasuda broneerimisel. Ettemaks on tagastatav kuni 50 päeva enne reisi (v.a AirToursi bürookulud 25 eurot/inimene)
◊ Varajase tellija soodustus on pikendatud kuni 15.10.20 – 100 eurot!
NB! Rangelt soovituslik on reisitõrke vormistamine ning seda saab teha koos ettemaksu tasumisega.

ANDORRA
Püreneede mäestiku keskosas asuv väikene vürstiriik Prantsusmaa ja Hispaania vahel alustas mäesuusaturismiga alles 50-ndate aastate lõpus, kui valmisid esimsed suusaliftid. Ametlikuks riigikeeleks on katalaani keel, kuid laialdaselt räägitakse ka hispaania ja prantsuse keelt. Sarnaselt hispaanlastele, on kohalikud rõõmsameelsed ja külalislahked. Hotellides saab hakkama inglise keelega. Lume pärast ei pea muretsema, sest Atlandi ookean ja Vahemeri puhuvad mägedesse lumerohkeid pilvi.

1

TOUR LOCATION

Sorry, the comment form is closed at this time.