+372 6276050
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Ischgli suusareis 6.-13.3.2021

1050€ alates reisija

Ischgl on  Austria-Šveitsi piiril asuv tõeline suusameka, mis sobib väga hästi suusahooaja lõpetuseks – äge keskus ja veel ägedam afterski!
Ischgli suusanõlvad on tõstukitega ühendatud kõrvalasuva Shveitsi Samnauni tax-free piirkonnaga.  

Paketihind (lennud, transfeerid, majutus koos hommikusöögiga, eestikeelne grupijuht):
Hotell *** hommikusöögiga  Ischgli keskuses al. 1050 .-
Hotell **** hommikusöögiga Ishgli keskuses al. 1195
Hotell *** poolpansioniga Mathonis al. 1255.-
Hotell **** poolpansioniga Mathonis al 1450.- 
◊ Ettemaks (täiskasvanud 200, lapsed kuni 18a. 100) tuleb tasuda alles 3 kuud enne reisi. Ülejäänud summa 1 kuu enne reisi.
◊ Varajase tellija soodustus on pikendatud kuni 30.9.20 – 100 eurot!
NB! Rangelt soovituslik on reisitõrke vormistamine ning seda saab teha koos ettemaksu tasumisega.

Hotellid: 

Garni Rätikon ***
Hinna ja kvaliteedi supersuhe Euroopa kõige elavamas suusakuurortis neile, kelle jaoks on olulised asukoht, mugavus ning soodne hind! Kolmetärni pansionaat Ishgli keskuses – mäkketõus ehk  Fimba ja Pardatschgratbahn asuvad 350 m kaugusel, afterski ehk Niki ja Kitzloch veelgi lähemal.  Billa toidupoodi tuleb samuti umbes 200 sammu. Kodune ja armas nagu Austrias kombeks. Korralik hommikusöök ja võimalus sauna kasutada.
Paketihind 1050 €/ inimene koos hommikusöögiga, varajase tellija soodustus 50 eurot, tellides enne 15.09

Hotel Stefanie ****
Väike kodune neljatärni perehotell otse Ischgli keskuses jalakäijate tsoonis. Hotelli sisustuses on maitsekalt põimitud traditsiooniline alpistiil moodsate elementidega. Perepea ja hotelli peremees Herbert on sertifitseeritud suusainstruktor ja pakub huvilistele nii suusaõpet kui ka mäetuure Ischgli ning Sveitsi territooriumile jäävatel Samnauni nõlvadel. Suusatamisest väsinud keha saab hellitada hotelli 250 m2 suuruses saunakeskuses.
Päeva alustuseks pakutakse rootsi laua tüüpi hommikusööki
Paketihind 1195 €/inimene koos hommikusöögiga, varajase tellija soodustus 50 eurot, tellides enne 15.09

Ischgl suusaküla info: https://www.ischgl.com/de

ISCHGL:
Austria-Šveitsi piiril asuv suusaküla on 220 km laskumisrajaga Silvretta Skiarena keskus. Silvretta Skiarena on Austria suurimaid suusapiirkondi kus suusatamisvõimalusi leidub igasuguse tasemega sõitjaile. Suusatada saab üle mäeaheliku nii Austria kui ka Šveitsi territooriumil.

Kolm kiiret gondeltõstukit viib külast liftide ja radade peamisse sõlmpunkti 2320 m kõrgusele Idalpi. Ekstreemsuste otsijad võivad sealt võtta suuna Höllenkari ja Vesili punastele ja mustadele laskumistele. Pika spordipäeva saab, kui tõusta üles Palinkopfi (2864 m) tippu, kust algab üle 10 km pikkune laskumine Samnauni külla Šveitsis, mis on tuntud tax free tsoonina.

Need, kes väsitavaid suusapäevi lõbusas seltskonnas lõpetama on harjunud, ei pea pettuma. Ischglist leiab nii mõnegi kuulsa after-ski paiga. Näiteks Trofana Alm, mille kaks korrust pärastlõunaks puupüsti täituvad ja kus janustele õlut ka meetriga mõõdetakse. Sportimisest kangeks jäänud lihaseid saab ravida Silvretta Center’i saunas ja basseinides.

8 päeva
1

TOUR LOCATION

Sorry, the comment form is closed at this time.