+372 6276050
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Top

SAALBACH 23.2-2.3.2019

900€ reisija

Saalbachi suusakeskus Austrias sobib eelkõige algajatele ja keskmistele suusatajatele. Tõelised suusaässad saavad end proovile panna nn suusatsirkuse radadel (skicircus challenge), mis hõlmab 72 km suusaradu, 31 lifti ja terve päeva katkematut suusatamist. Lõppakordiks on meeste MK-etapi must rada, mis viib Saalbachi suusakeskusesse. Lumelaudurite paradiis on Leogangis ja Hinterglemmis. Off-piste võimalused on Fieberbrunnis.
Saalbachi külakeses on olemas eraldi jalakäijate tsoon, on palju erinevaid poode, restorane, after-ski võimalusi. Õhtuti on avatud gondeltõstuk ning see on mäepileti omanikele tasuta. Ööelu ei vaibu varaste hommikutundideni.
Kokku  on 125 km siniseid radu, 128 km punaseid ja 17 km musti radu.
Kõrgeim liftiplatvorm 2100 m, pikim rada 7 ja pool km.
6 päeva mäepilet maksab 265 eurot, lapsed sünd 2000-2002 maksavad 199,5 eurot, lapsed sünd 2003-2012 maksavad 133,5 eurot.

4 suusaküla. 270 km suusaradu. Kiired ja moodsad liftid. Austria parim afterski
Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn

Saalbachi suusakeskus

Hotel Sport-Aktiv***– https://www.sport-aktiv.at/
Mõnus ja hubane kolmetärni hotell, kus on hommiku- ja õhtusöögi restoran, saun ning aurusaun. Tubades on tasuta wifi. Schattbergi liftini on 1,2 km, sinna läheb hotelli eest suusabuss (3 peatust, 7 minutit). Kesklinn koos mitmekesise restonide valiku ja afterski kohtadega jääb lühikese jalutuskäigu kaugusele. Soodsate lumeolude korral on võimalik suusapäeva lõpus hotellini laskuda.
Saabudes ootab külalisi tervituskokteil. Korra nädalas pakutakse rikkaliku hommikusöögi juurde šampanjat, korra nädalas on gala õhtusöök vahuveiniga ning korra nädalas magustoidubuffee. Igapäevaselt leiab õhtusöögi juurest nii salati- kui juustuvaliku. Tubades on rõdu, vannituba/wc, lameekraaniga televiisor, šeif, raadio ning föön.
Paketi hind koos hommiku- ja õhtusöögiga 1190 eurot.

 

 

Hotell Rosenthalerhof *** – www.rosentalerhof.at
Modernses alpistiilis väga heade arvustustega hotell Hinterglemmi keskuses päikesepaistelise asukohaga otse tõstukite lähedal. Saunaosakond koos aastarinngselt avatud välibasseiniga!
Paketi hind koos hommiku- ja õhtusöögiga 1250 eurot, lastele lisavoodis allahindlus!

Hinnale lisandub mäepilet ja suusakott lennul ning soovi korral ka kindlustus.
Suusakott 40 eurot.
Ainult lend Tallinn-München-Tallinn 395 eurot (alles 5 lennukohta).

Võta ühendust rühmajuhiga kart@airtours.ee

7 päeva
  • Väljumine
    Tallinn
  • Minek
    23.02.2019
  • Tagasitulek
    München
1

TOUR LOCATION

WRITE A REVIEW