+372 6276050
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Prantsuse Riviera 25.9-2.10

890€ reisija
Promenade des Anglais (Nice)

Promenade des Anglais (Nice)

* Eestikeelne giid (reisikava allpool)
* Lennud Tallinn-Nice-Tallinn (läbi Riia)
* Hotell Nice kesklinnas 

Côte d’Azur ehk taevasinine rannik, lihtsamalt öeldes ​Prantsuse Riviera on kuulus oma hingematvalt kaunite vaadete ja mõnusa kliima poolest. Põnevad lood kohalikest ja huvitav ajalugu teevad sellest Prantsusmaa piirkonnast erilise puhkusepaiga mis on igati põnev ja avastamist väärt.

Reisi hind alates 890 €
Hind sisaldab lennupileteid Tallinn-Nice-Tallinn, kõiki lennujaamamakse, äraantavat pagasit, lennujaama transfeere, majutust valitud hotellis, eestikeelseid ekskursioone kohaliku giidiga ning rühmajuhi teenuseid.
PS Soovi korral pakume ka apartmente, villasid jm.
NB! Hind sisaldab 3 päeva ekskursioone, mis on tavaliselt lisatasu eest!
Broneerimine ja lisainfo: Kärt Radik, kart@airtours.ee

Hotell Amaryllis*** – https://www.hotelamaryllis.com/en/
Moodne ja hubane hotell Nice kesklinnas, raudteejaama lähedal, 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast. Tasuta wifi. Tubades wc/dušš ning SAT-TV.
Paketi hind 888 €.

 

 

 

 

Hotell Apogia**** – https://www.apogia-hotel-nice.com/fra/index.html
Hubane ja väga hea hommikusöögiga hotell Nice kesklinnas, raudteejaama lähedal, 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast ning 7 minuti kaugusel Garibaldi väljakust. Tasuta wifi. Tubades wc/dušš ning SAT-TV.
Paketi hind 958 €.

 


REISIKAVA 25.9-2.10:

Nice vanalinn

25.9. (R)
Lend Tallinn-Nice (läbi Riia)
Transfeer lennujaamast hotelli.

26.9 (L)
Nice linnaekskursioon (jalgsi), eestikeelne giid.
Grupis maksimaalselt 17-18 in.
Teeme tutvust taevasina ranniku pealinnaga. Nice on kaunis ja kultuurne linn. Olulisuselt teisel kohal peale Pariisi ja linn on jagatud geograafiliselt ja ajalooliselt nn. Itaalia- ja Prantsusmaa osaks. Alustame mäe tipust, hingematvalt kaunite vaadetega merele ja jalutame alla vanalinna läbi põnevate sisehoovide. Baroksed kirikud, vanad paleed, turuväljak, Massena väljak, Ooperiteater ja lõpuks Inglaste Promenaad. Nice on tõeline värvide ja lõhnade sümfoonia! Peale ilusat jalutuskäiku Nice vanalinnas võib süüa üheskoos või eraldi ühes paljudest traditsioonilistest turuäärsetest restoranidest.
Ekskursiooni kestvus u. 2,5 tundi.

St.Paul de Vence vanalinn

27.9 (P)
Bussieksursioon – Grasse, St. Paul de Vence, Cannes, Antibes, eestikeelne giid.
Päev algab sõiduga Cannes’i suunas. Esimene peatus on maailma parfüümipealinnas Grasse’s. Edasi muinasjutuline väikeste kunstikauplustega täispikitud St Paul de Vence ja seejärel Vahemere glamuuripealinn Cannes. Cannes’i tähelend sai alguse 1950ndate lõpus kui ühel filmifestivalil kohtusid prints Ranier ja Grace Kelly. Uudis armuloost oli ennekuulmatu ning ülemaailmsest tähelepanust oskas kasu lõigata nii paik, kus armulugu alguse oli saanud kui ka filmifestival. Jalutame luksusjahtide sadamas ja aktiivsel Croisette’i bulvaril. Festivalide- ja Kongressidepalee juures on igaühel võimalus võrrelda maailmakuulsate staaride käejälgi enda omadega. Külastame Picassoga seotud linnasid, sest peale teist maailmasõda otsustas Picasso end just sellel rannikul ankrusse seada. Picassoga seotud linn on juba 4 sajandil eKr asutatud Antibes. Kunagi Grimaldidele kuulunud kindluses ning hiljem Picasso stuudios asub täna suurepärane Picasso muuseum, kus lisaks tema töödele leiab ka Jean Cocteau, Joan Miro ja Max Ernsti teoseid. Samuti on siin armas vanalinn, kaunis jahisadam ning palju häid restorane.
Ekskursiooni kestvus u. 8 tundi.

Eze

28.9 (E)
Bussiekskursioon – Cap Ferrat, Villa Ephrussi- Rotschild, Eze, Villefranche, eestikeelne giid.
Sõidame Ferrat väikesele poolsaarele, kus vaatame Ephrussi de Rotschild’i villat ja parki. Seda peetakse üheks kauneimaks Prantsuse Riviera palazzoks ning Villefranche’i lahele avanevast kauni vaatega aiast leiame nii muusikalised purskkaevud, väikesed tiigid kui ka eksootilised taimed. Uudistame Villefranche-sur-Meri linna tsitadelli. Seejärel aga suundume ühte lummavasse, suurepärase vaatega Taevasinaranniku kalju otsas asuvasse keskaegsesse külakesse.
Eze oli Nitzshe lemmik puhkusepaik kus ta mõtiskles ja kirjutas.
Ekskursiooni kestvus u. 8 tundi.

29.9-1.10 (T-N)
Vaba aeg puhkusesks või omal käel ringisõitmiseks, näiteks:
Monaco 20 km
San Remo (ITA) 55 km
Saint-Tropez 110 km

2.10 (R)
Lend Nice-Tallinn (läbi Riia)
Transfeer hotellist lennujaama