+372 6276050
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Slovakkia suusatuur 21.-28.2.2021

890€ alates reisija

Üle mitmete aastate korraldame jälle suusareisi Slovakkiasse, kus teid ootavad Kõrg- ja Madal-Tatrates paiknevad väga eriilmelised suusakuurortid. Lendame Krakovisse, elame suusapealinnas Popradis värskelt avatud nelja tärni hotellis, kust igal hommikul väljub buss erinevasse suusakeskusesse.

◊ LENNUD (Lufthansa):
21.02 Tallinn-Krakov (läbi Frankfurdi)
28.02 Krakov-Tallinn (läbi Frankfurdi)
◊ Bussitransfeer Krakov-Poprad 170 km
◊ Majutus Popradi keskuses
◊ Mäeinfo allpool pärast hotelliinfot

LISAINFO JA BRONEERIMINE: 
info@airtours.ee

HOTELL MAMUT – AVATUD JAANUARIS 2020
Popradi keskuses asuv hotell avati alles 2020. aasta alguses. Hoone arhitektuuris mängivad pearolli moodsad ja uudsed lahendused. Toad on sisustatud kaasaegselt, väga värsked, mugavad ja puhtad. Enamik tubadest on vaatega Kõrg-Tatrate panoraamile. Igas toas on vannituba/wc, televiisor ja wifi. Majutuse hinnas sisaldub ka hommikusöök.
NB! Kiirematele peredele apartmendid!

MAJUTUS HIND INIMESE KOHTA
Mamut 890 €
Mamut kuni 12 a. laps lisavoodil 790 €

◊ Hind sisaldab lennupileteid, lennujaama makse, äraantavat pagasit, lennujaama transfeere, majutust hommikusöögiga, linna turismimaksu, kuuel päeval transfeere erinevatesse suusakeskustesse* ning rühmajuhi teenuseid.
◊ Lisatasu eest mäepiletid ning reisikindlustus, mis sisaldab ohtliku harrastuse kaitset.
◊ Ettemaks (täiskasvanud 200, lapsed kuni 18a. 100) tuleb tasuda broneerimisel. Ettemaks on tagastatav kuni 50 päeva enne reisi (v.a AirToursi bürookulud 25 eurot/inimene)
◊ Varajase tellija soodustus on pikendatud kuni 31.10.20 – 100 eurot!
NB! Rangelt soovituslik on reisitõrke vormistamine ning seda saab teha koos ettemaksu tasumisega.* Transfeerid 22.-27.2 toimuvad Tatranska Lomnica, Stary Smokoveci, Strbske Pleso, Jasna ning Krompachy suusakeskustesse.
Igal päeval ühte keskusesse, Tatranska Lomnica keskusesse kahel päeval.

TATRAD
Öeldakse, et kõik uus on hästi unustatud vana.
Slovakkia Kõrg- ja Madal-Tatrad olid eestlaste lemmikuks juba 90-ndatel kui lennuhinnad olid sõna otseses mõttes taevas ning bussireis oli paratamatus. Lumi on siiski kõikjal ühesugune ning Slovakkia meelitas kohapealsete soodsate hindade tõttu. Tänasel päeval on hinnad muidugi tõusnud, mitte küll Alpide ja Skandinaavia tasemele, juurde on tekkinud nii, hotelle, restorane, veekeskusi ning edasi on arenenud ka uute liftide ehitus ja mäepiletite süsteem.
Meie lend viib Krakovisse, mis asub vaid paari sõidutunni kaugusel Kõrg-Tatratest. Piirkond koosneb mitmetest väikestest suusaküladest, millest tuntumad on Tatranska Lomnica, Strbske Pleso ning Stary Smokovec. Tatra mäestiku jalamil asub Poprad, mis on kandideerinud mitmel korral ka taliolümpia korraldajaks.
Majutust pakume Popradis, mis on mõnus vaheldus suusatamisele ning väikesed suusakülakesed on Popradiga ühendatud mõnusa mägitrammiga (Tatry Tram), millel on 22 peatust ja kogupikkuseks 40km. Slovakkia kõrgemad tipud, võimsamad vaated ja lumekindlamad olud paiknevad just siin, Kõrg-Tatrates.
Lähestikku paiknevad omanäolised Slovakkia suusakülakesed nagu Tatranska Lomnica (kõrgeim tipp Lomnický štít 2634 m), Štrbské Pleso ja Starý Smokovec. Kõrgeimad tipud asuvad tatranska Lomnicas. Sama suur radade võrgustik on Štrbské Plesos, mis on ehitatud spetsiaalselt suusakülaks ning Starý Smokovec asub nende kahe vahel ning on ilmselt kõige õdusam ja hubasem suusakülas regioonis, kus on ka mõned laskumised.
LUMELAUDURITELE
Kõrg-Tatrad on eriti uhked oma lumepargi üle, mis asub Štrbské Pleso kuurordi Turistická nõlval. Trampliinid, käsipuud ja mitmesugused takistused meelitavad siia adrenaliinisõltlasi kogu maailmast ning lisaks võõrustab kuurort igal aastal K2 kevadvooru.

Kõrg-Tatrate info –  https://www.vt.sk/en/
Jasna suusakeskus – https://www.jasna.sk/en/
Krompachy suusakeskus – http://www.plejsy.sk/

1

TOUR LOCATION

Sorry, the comment form is closed at this time.