+372 6276050
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ST.ANTON- 7.-14.3.2020

990€ reisija

* Varajase tellija soodustus 100 € kuni 10.09.2019
* Otselend Tallinnast Münchenisse
* Kogenud rühmajuht
* Hinnas lennupiletid, lennujaamamaksud, äraantav pagas, lennujaama transfeerid, valitud majutus, rühmajuhi teenused.
Lisatasu eest suusakoti vedu (40 €) ja reisikindlustus (soovitavalt kohustuslik).

* ALBERG – CARD kogu suusapiirkonnas
* 88 lifti ja tõstukit
* 306 km märgitud radu
* 200 km off-piste ehk märgistamata radu

St. Anton’i peetakse maailma mäesuusatamise sünnikohaks ja nii mõnedki suusafännid on veendunud, et tegu on maailma parima suusakuurortiga. Tegu on Austria lumerikkama piirkonnaga. St. Antoni üle 306 km2 suurune ala pakub vahelduvat seiklust kogu nädalaks. See on koht tõelisele suusahundile. Mustad, punased ja sinised rajad on siin paar astet keerulisemad ja raskemad, kui samas kategoorias olevad rajad mujal maailmas. Lisaks 280 km hooldatud radadele, leiad siit 200 km hooldamata märgistatud radu ehk nn ski route`i. Algajad suusatajad leiavad oma võimetele vastavalt kergemaid radu, nagu Tanzbodeni sinised rajad või Rendlini päikesenõlv.

St Anton koos kõrvalasuvate Lechi ja Zürsi keskustega moodustab legendaarse Arlbergi suusaregiooni – Kui ühest külast väheks jääb, pääseb sama mäepiletiga ja suusabussiga ka Lechi ja Zürsi laskumisradadele.

Võimalusi after-ski meelelahutuseks on kümneid, kui mitte sadu. Külas asub mitmeid traditsioonilisi ja mittetraditsioonilisi restorane nagu Moosewirt, Reselehof või Dixies, ööklubisid ja pubisid. Lisaks on külas ujula, saun, tennise- ja squashiväljakud, uisutamisväljak ja keeglirada.

Pettneu
Kelle jaoks elamine keskuses ei ole määrava tähtsusega ja kes bussisõitu paljuks ei pea, neile pakume võimalust elada St Antonist 8-minutilise bussisõidu kaugusel Pettneus. Pettneu on kena vaikne alpiküla, kus on oma veekeskus ja isegi laskumisrajad olemas (kogupikkus 15 km, sõidetavad St Antoni mäepiletiga). Majutuse hinnatase Pettneus ei ole nii kõrge kui St Antonis, seepärast on ka reisipaketi hinnad soodsamad.

St. Anton Am Arlberg koduleht

 

8 päeva
1

TOUR LOCATION

Sorry, the comment form is closed at this time.