info@airtours.ee

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Royal Caribbean kruiisid Floridast 2024

Alates 3 päeva
1.1-31.12.2024
Alates 3 päeva

Broneeri oma 2024. aasta kruiis – info@airtours.ee

Royal Caribbean kruiisifirma laevad on maailma kõige luksuslikumad, kus tegevust jagub nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Royali laevadel on võimalik tegeleda nii erinevate veespordialadega kui ka meelt lahutada. Kõik hinnad sisaldavad täistoitlustust, kuid laevadel leidub ka rohkesti eriilmelisi restorane, baare ja poekesi.

2024. aastal ootavad kruiisisõpru ees kolme- ja neljapäevased meresõidud Floridast uhiuue laevaga Utopia of the Seas, mis hetkel veel valmimas Prantsusmaal asuvas laevatehases. See on suurepärane võimalus ühendada meeleolukas merereis puhkusega Florida poolsaarel. Lõbusõidu merel saab kombineerida külastusega Disney maailma või Universal filmistuudiosse, jalutada kuulsal Miami promenaadil.

NÄIDISPAKETT:

3 ÖÖD Bahamas & Perfect Day Cruise (laev Utopia of the Seas)
Ringreisi algus: Orlando (Port Canaveral), Florida
Marsruut: Orlando (Port Canaveral), Florida Nassau, Bahama, CocoCay, Bahama, Orlando (Port Canaveral), Florida. Hind alates 650 eurot.

Lisaks Kariibi mere kruiisidele (algus Florida poolsaarelt) pakume erineva pikkuse ja maksumusega kruiise ka Vahemerel, Austraalias ja Okeaanias ning mujal.