+372 6276050
[wpdreams_ajaxsearchlite]

20190225_095324

SAALBACH – AUSTRIA

19.-26.2.2022

Saalbachi suusakeskus Austrias sobib eelkõige algajatele ja keskmistele suusatajatele. Tõelised suusaässad saavad end proovile panna nn suusatsirkuse radadel (skicircus challenge), mis hõlmab 72 km suusaradu, 31 lifti ja terve päeva katkematut suusatamist. Lõppakordiks on meeste MK-etapi must rada, mis viib Saalbachi suusakeskusesse. Lumelaudurite paradiis on Leogangis ja Hinterglemmis. Off-piste võimalused on Fieberbrunnis.
Saalbachi külakeses on olemas eraldi jalakäijate tsoon, on palju erinevaid poode, restorane, after-ski võimalusi. Õhtuti on avatud gondeltõstuk ning see on mäepileti omanikele tasuta. Ööelu ei vaibu varaste hommikutundideni.
Kokku  on 125 km siniseid radu, 128 km punaseid ja 17 km musti radu.
Kõrgeim liftiplatvorm 2100 m, pikim rada 7 ja pool km.

Loe lähemalt

Hind al.

1290 €

KÜSI LISA
Monte Rosa

MONTE ROSA – ITAALIA

26.2-5.3.2022 (koolivaheaeg)

Monte Rosa on Alpide hästihoitud saladus, mis oma tasemelt ei jää alla Euroopa parimatele suusakeskustele. Euroopa kõrguselt teise, Monterosa mäemassiivi jalamil avanevad hingematvad vaated. Monte Rosa keskus on väga populaarne kohalike seas, siin on ideaalsed võimalused off-piste sõitjatele, olematud tõstukijärjekorrad ning rajad on heas korras päeva lõpuni.  Alagna, autentne ja rustikaalne  mägiküla, kus ka meie peatume, pakub häid restorane ja on itaallaslikult külalislahke. Lühike transfeer lennujaamast!

Loe lähemalt

Hind al.

1010 €

KÜSI LISA
Sölden

SÖLDEN – AUSTRIA

26.02-05.03.2022 (koolivaheaeg)

Söldeni suusareisi julgeks isegi James Bond soovitada, kui teile meenub “Spectre” mängufilm aastast 2015, mille tegevus leiab osaliselt aset just Söldenis. Kui Sulle meeldivad kõrged mäed ja päikeselised ilmastikuolud, siis on see koht just õige – kaks liustikku, seitse üle 3000 meetri kõrguvat liftiplatvormi, kaks suuremat keskust Sölden ja Obergurgl-Hochgurgl. Sölden on piki oru põhja asetsev küla, kus on väga elav afterski ja ööelu, palju erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks – vabaajakeskus Freizeit Arena (Bassein ja saunad, fitness ala, tennis, keegel ja mitmed restoranid).
Söldenil on hea ühendus Obergurgl-Hochgurgl keskusega, mis asub 20-minutilise bussisõidu kaugusel. Seal on väga heas korras rajad, vähem rahvast ning suurepärane miljöö.
Tänu liustikule on Söldenis alati garanteeritud lumeolud!

Loe lähemalt

Hind al.

1055 €

KÜSI LISA
Rosael

VAL THORENS – PRANTSUSMAA

5.-12.3.2022 

2300 meetri kõrgusel asuv maailma suurim tõstukitega ühendatud suusapiirkond, kus lumeolud on garanteeritud novembrist maini! 600 km tähistatud radu ühe suusapassiga. Lisaks suurepärastele lumeoludele on Val Thorens tuntud ka erakordselt lõbusa afterski ja ööelu poolest ning seetõttu teeninud hüüdnime “SKI-BIZA”!

Loe lähemalt

Hind al.

850 €

KÜSI LISA