info@airtours.ee

+372 6276050

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Omame pikaajalist kogemust suusareiside korraldamisel. Võib julgelt öelda, et iga teine meie töötaja on mägedega sinasõber. Lisaks traditsioonilistele rühmareisidele Alpidesse, paneme teile või teie firmale soovi korral kokku just sellise suusareisi nagu soovite.

Kiiremad on juba jõudnud broneerida 3-4 päevase suusapuhkuse – populaarsemad kohad on endiselt Bulgaaria (Bansko ja Borovets), Slovakkia (Jasna, Kõrg-Tatrad), Sloveenia (Kranjska Gora), Poola (Zakopane) ja Gruusia (Gudauri).

2024 SUUSAKALENDER

Küsi pakkumist:

Katrin Henno
katrin.henno@airtours.ee

Kärt Radik
kart@airtours.ee

Andorra suusareis (välja müüdud)

04.-11. märts
Andorra ei ole üks paljude seast, tegu on väga erilise suusapiirkonnaga, kus on võimalik veeta unistuste suusapuhkus. Kõrged mäed, head lumeolud, moodsad tõstukid, olematud
Fill 30
7 päeva / alates 1290€

Monte Rosa suusareis

24.02 – 02.03 *KOOLIVAHEAEG*
Monte Rosa on Alpide hästihoitud saladus, mis oma tasemelt ei jää alla Euroopa parimatele suusakeskustele. Euroopa kõrguselt teise, Monterosa mäemassiivi jalamil avanevad hingematvad vaated.
Fill 30
7 ööd / 950€

Serfausi suusareis (välja müüdud)

25.02 – 04.03 *KOOLIVAHEAEG*
Serfaus on ilus kompaktne suusaküla, mis sobib nii algajatele kui edasijõudnutele! Suusapiirkond laiub üle mitme mäeaheliku ning ühendab kolm suusaküla: Serfaus, Fiss ja Ladis.
Fill 30
7 ööd / 1190 €
AirSki logo